LEIA PARIMAID MURUVAIBA PAIGALDAJAID

Jõus alates: 2020. aasta 6. aprillist.

EasyGreen on OÜ Galantusele kuuluv, rahvusvaheline ja Lätis registreeritud kaubamärk. EasyGreen kaubamärgiga töötab OÜ Galantus muruvaiba tootmise ja spordimuru valdkondades.

OÜ Galantus (Reg. Nr.: 41203011879) haldab veebilehte www.easygreen.ee.

Käesolevaga, ajal, kui kasutate meie Teenuseid, informeerime Teid Teie isikuandmete kogumise kohta, kasutamise ja avalikustamise poliitikast.

Kasutame Teie andmeid, et pakkuda Teile Teenust, kui ka seda parandada. Kasutades meie Teenust, olete esitanud nõusoleku, et kogume ja kasutame Teie andmeid vastavalt käesolevale poliitikale.

ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Kogume erinevat tüüpi teavet, et pakkuda ja parandada enda Teenust.

KOGUTAVATE ANDMETE LIIGID

ISIKUANDMED

Meie Teenust kasutades, võime Teilt küsida teatud isiklikku loomuga Teid tuvastavat teavet, mida võime kasutada, et võtta Teiega ühendust või Teid tuvastada (“Isikuandmed”). Isiklik, identifitseeriv teave võib olla järgnev, pealegi võib ta olla mitte ammendav.

 • Teie e-posti aadress;
 • Teie nimi ja perekonnanimi;
 • Teie telefoninumber;
 • Teie aadress, linn/küla, maakond, sihtnumber;
 • Küpsised ja kasutusandmed.

KASUTUSANDMED

Meie võime koguda teavet selle kohta, milline on juurdepääs Teenusele ja kuidas seda kasutatakse (“Kasutusandmed”). Kasutusandmed võivad sisaldada sellist teavet, nagu Teie arvuti IP-aadress, brauseri tüüp, brauseri versioon, meie Teenuse veebilehed, mida Teie kasutate, Teie külastuse aeg ja kuupäev, kui kaua Teie nendel lehtedel aega veedate, unikaalsed riistvara identifikaatorid ja teised diagnostilised andmed.

KÜPSISED

Meie Teenuse veebilehed kasutavad küpsiseid, et jälgida meie Teenuse kasutamise aktiivsust ja et salvestada teatud teavet.

Küpsised on väikse mahuga failid, mis võivad sisaldada anonüümset unikaalset identifikaatorit. Küpsiseid saadetakse Teie brauserile veebilehelt ja need salvestatakse Teie riistvarasse. Neid kasutatakse, et Teenust parandada.

Te võite oma brauseri panna keelduma küpsistest või teavitama Teid ajal, kui pakutakse küpsiseid. Juhul, kui Teie keeldute küpsiste vastu võtmisest, võib juhtuda, et teatud osa meie Teenustest ei ole võimalik kasutada.

Meie küpsiste kasutamise näited:
 • Külastuseküpsised. Opereerides meie Teenust, kasutame külastuse küpsiseid iga kord, kui kasutate/külastate veebilehe.
 • Funktsionaalsed küpsised. Kasutame neid, et meeles pidada teie soove ja erinevaid seadistusi.
 • Turvaküpsised. Et täita turvalisusega seotud eesmärgid, kasutame turvaküpsiseid.

ANDMETE KASUTAMINE

OÜ Galantus kasutab kogutud andmeid erinevatel eesmärkidel:

 • Teenuse osutamine ja administreerimine;
 • Teie teavitamine meie Teenuses tehtud muudatustest;
 • Meie Teenuse interaktiivsete osade kasutamine, kui Teie teete sellise valiku;
 • Kasutajatugi;
 • Teave analüüs, et meie Teenust parandada;
 • Teenuse kasutamise seire;
 • Tehniliste probleemide tuvastamine, prognoosimine ja kõrvaldamine.

ANDMETE EDASTAMINE

Võime teie andmeid, sealhulgas teie isikuandmeid, edastada ja salvestada arvutites, mis asuvad väljaspool Teie elukohta/linna/maakonda/riiki või mõnda muud geograafilist üksust, mille andmekaitseseadused võivad erineda seadustest Teie asukohas.

Kui asute väljaspool Läti Vabariiki ja otsustate meile oma andmed saata, võtke palun arvesse, et me edastame andmed, sealhulgas Teie isikuandmed, Lätti ja teostame nende töötlemise Lätis.

Valiku märkimine ruutudesse koos Teie teabe saatmisega tähendab meile, et olete nõustunud meie privaatsuspoliitikaga, kui ka oma andmete salvestamisega, kasutamisega ja edastamisega.

OÜ Galantus kasutab kõiki mõistlikke meetmeid, sellisel moel, et tagada, et Teie andmeid kaitstakse, neid salvestatakse ja kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitikaga ja et Teie isikuandmeid ei edastata ettevõttele või riigile, kus andmete, sealhulgas isikuandmete, kaitse ei ole piisavalt kontrollitud.

ANDMETE AVALDAMINE

Nõuded, mis tulenevad seadusest.

OÜ Galantus võib heausklikult avaldada Teie isikuandmeid, kui selline vajadus tekib, et:

 • Järgida seadusest tulenevaid nõudeid;
 • Kaitsta OÜ Galantus vara ja õigusi;
 • Vältida või uurida seoses Teenusega võimalikku pahatahtliku väärkasutust;
 • Kaitsta Teenuse kasutajate isikuid;
 • Kaitsta OÜ Galantust vastutusest, kahjudest ja muude nõuete eest.

ANDMETE TURVALISUS

Teie andmete turvalisus on meie jaoks oluline, kuid pange palun tähele, et ükski veebi vahendusel teostatud edastamise või elektroonilise salvestamise viis pole 100% turvaline. Kuigi meie eesmärk on kasutada üldises ringluses üldtunnustatud meetodeid, et sedasi kaitsta Teie isikuandmeid, ei saa me tagada nende täielikku turvalisust.

TEENUSEPAKKUJAD

Me võime kasutada kolmandaid isikuid ja eraisikuid (“Teenuseosutajad”), et meie nimel osutada Teenust, et osutada Teenusega seotud teenuseid või, et saada abi seoses analüüsiga selle kohta, kuidas meie Teenust kasutatakse.

Sellistel kolmandatel isikutel on juurdepääs Teie isikuandmetele ainult sellepärast, et meie nimel täita ülalnimetatud ülesandeid, seejuures kohustuvad nad neid andmeid mitte avaldama mitte mingisuguste muude eesmärkide nimel.

TEISTE VEEBILEHTEDELE LINGID

Meie Teenus võib sisaldada linke teistel veebilehtedel, mida me ei halda. Kui Teie klõpsate sellisel lingil, sattute Teie sellele veebisaidile. Tungivalt soovitame Teil tutvuda veebilehe, mida soovite külastada, privaatsuspoliitikaga.

Meil pole kontrolli ning meie ei võta vastutust selliste kolmandate isikute veebilehtede, privaatsuspoliitika või praktika, tegevuste ja teenuste eest.

LASTE PRIVAATSUS

Meie Teenus ei ole mõeldud kõnetama isikuid, kes on nooremad kui 18 aastat (“Lapsed”).

Enda teada, ei kogu me personaalselt tuvastavaid andmeid ühegi isiku kohta, kes on noorem kui 18 aastat. Juhul, kui olete isiku vanem, eestkostja või hooldaja, ja teate, et Teie Lapsed on meile saatnud isikuandmeid, võtke palun meiega ühendust. Juhul, kui me ise avastame, et oleme kogunud isikuandmeid Lastelt ilma vanemate nõusolekuta, teeme kõik endast oleneva, et see teave oma serveritest kustutada.

MUUDATUSED SELLES PRIVAATSUSPOLIITIKAS

Aeg-ajalt võime sisse viia muudatusi meie privaatsuspoliitikas. Anname Teile sellest teada, avaldades uue privaatsuspoliitika sellel lehel.

Juhul, kui meie privaatsuspoliitikas viiakse sisse olulist muudatust, saadame Teile, enne kui see on jõustunud, teavet e-posti teel, kui ka muudame privaatsuspoliitika kehtivuse kuupäeva.

Soovitame Teil regulaarselt tutvuda selle privaatsuspoliitikaga, et  jälgida muudatusi. Muudatused privaatsuspoliitikas jõustuvad, alates avaldamise momendist sellel lehel.

KONTAKT

Juhul, kui Teil tekib küsimusi privaatsuspoliitika kohta, võtke palun meiega ühendust e-posti teel: info@easygreen.ee.

Pieteikties apmācībām

Paldies, EasyGreen pārstāvis vistuvākajā laikā ar Jums sazināsies par turpmāko sadarbību!

Pole täidetud kõik väljad

VÕTTA MEIEGA ÜHENDUST

Lisateave muruvaiba, selle paigaldamise ja väljaminekute kohta

SUUREPÄRANE, ET KIRJUTASITE!

EasyGreen esindajad võtavad Teiega ühendust ühe tööpäeva jooksul.

Pole täidetud kõik väljad

Saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Piesakies zāliena kopšanas padomiem un saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Piesakies zāliena kopšanas padomiem

Piesakies zāliena kopšanas padomiem un saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!Pieteikšanās veiksmīga!

Pārbaudi savu e-pastu, lai uzzinātu kā izmantot 
5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Pole täidetud kõik väljad